Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Statisztika
Csoport
Alanyok
4
Menekültek
7
Asszimiláltak
0
Kutatók
6
Civilek
5
Turisták
2
Szektások
3
Tisztogatók
5
10
Férfi
22
✰Hetente frissítve✰
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (14 fő) Szomb. Aug. 01, 2015 9:02 pm-kor volt itt.
Similar topics
Legutóbbi témák
» Skulduggery
Keresett karakterek EmptyVas. Márc. 06, 2016 5:51 pm by Vendég

» Keresett karakterek
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 9:36 pm by Admin

» Canon karakterek
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 9:27 pm by Admin

» Saját hirdetésünk
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 6:14 pm by Admin

» Kiemelt társoldalságot szeretnék
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 6:13 pm by Admin

» Karakterlap minta
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 6:03 pm by Admin

» Kapcsolatkereső
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 6:02 pm by Admin

» Green Bay Információk!
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 6:00 pm by Admin

» Hírek-Infók
Keresett karakterek EmptySzomb. Jan. 23, 2016 5:58 pm by Admin

CREDITS
Köszönet The Captain Knows Best-nek, illetve Lady Kittynek az alap sablonért. Az oldalt Axel Singleton dobálta össze. A leírásokért és az ötletért köszönet a vezetőségnek: Eden Singleton, Alice Hope Cassidy, Natalia Torres, Riley H.Torres, Axel Singleton. A képeket Google és Tumblr segítségével bányásztuk elő az online világból. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik!

Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Keresett karakterek Empty Keresett karakterek

Témanyitás by Admin Hétf. Júl. 27, 2015 5:57 pm
Azt hiszem ez a topic elég egyértelmű! Ha meg szeretnél hirdetni egy karaktert csak másold ki a kódot, töltsd ki és dobd be ide. Végül várj a jelentkezőre!


A karakter neve
Kapcsolat


Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,


Név:
Ide írd
Szül. hely, idő:

Ide írd

Kor:

Ide írd

Avatar:

Ide írd

Csoport:

Ide írd







Kód:
</br><div style="font-family: arial narrow; font-size:32px; letter-spacing: -2px; color: #D3643B; text-align: center; text-transform: uppercase; padding-bottom:5px;position:relative; top:8px;">A karakter neve</div><div style="width: 480px; background:#19342B; padding:15px 5px; margin: 0 auto;"> <center><table cellspacing="3"><td><div style="width: 210px; height: 330px; background: #526B64; overflow-y: auto; overflow-x: hidden; padding: 10px; line-height: 100%; font-family: arial; font-size: 12px; text-align: justify; color: #FFF;"><div style="font-family: arial narrow; color: #19342B; text-align: center; text-transform: uppercase; font-size: 22px; border-bottom: 3px solid #19342B; width: 210px; letter-spacing: 5px;padding-bottom: 5px; padding-top: 10px;">Kapcsolat</div>

Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,
</div></td><td><div id="keresett"><div class="canon"><div style="width:170px; background: #19342B; margin: 10px; padding: 5px;">

<div class="keresettkari">Név:</div><div class="keresettkari2">Ide írd</div><div class="keresettkari">Szül. hely, idő:</div>
<div class="keresettkari2">Ide írd</div>
<div class="keresettkari">Kor:</div>
<div class="keresettkari2">Ide írd</div>
<div class="keresettkari">Avatar:</div>
<div class="keresettkari2">Ide írd</div>
<div class="keresettkari">Csoport:</div>
<div class="keresettkari2">Ide írd</div>

</div></div><div style="width: 200px; height: 320px; background:url(http://i58.tinypic.com/ipchz8.jpg);"></div></div></td></table></center></div>
Admin
Admin

Hozzászólások száma :
42

Join date :
2015. Jul. 24.

Tartózkodási hely :
Mindenhol

Foglalkozás/hobbi :
Figyellek téged!


https://thechange1.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Vendég Vas. Aug. 02, 2015 1:35 pm

Csodálatos neved
Kapcsolat


Árva gyerek vagy, a szüleid már kiskorodban magadra hagytak, gyermekotthonban nőttél fel. Sorra nézted végig, hogy a barátaid mind elvitték más felnőttek, de te nem kellettél senkinek. Nem is értetted, miért nem fogad örökbe senki sem, s az idők múlásával kialakult benned egy bizonyos fokú ellenszenv is a felnőttek irányába. Bizalmatlan vagy, és szűk szavú.
Gyakran kiszöktél a Gyermekotthonból, volt, hogy napokig nem is tértél vissza. S hogy az idő alatt mit csináltál? Azt csak te tudhatod. Aztán az egyik alkalommal találkoztál velem az erdő mélyén, s én nem hagytam, hogy csak úgy elmenj. Éreztem, hogy van benned valami különös, valami, ami. ami miatt hasonlítasz rám. Aztán jósoltam a tenyeredből, bár te nem nagyon értetted, hogy mit csinálok, de kezdtél hinni nekem, azután többször is meglátogattál. Hiszed, hogy amitmondok, az igaz, és azt akarod, hogy tanítsalak, én pedig örömmel megteszem.


Név:
Ami neked tetszik
Szül. hely, idő:

Green Bay; 2000

Kor:

15 év

Avatar:

Maisie Williams

Csoport:

Civilek, vagy Szektások





Megérkezett, Köszönöm *-*


A hozzászólást Sybill Andersen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2015 11:11 am-kor.
avatar
Vendég


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Elizabeth Foley Hétf. Aug. 03, 2015 12:04 am

Édesanyám
Kapcsolat


Te vagy az én édesanyám. Nem kívánt gyermekként fogantam, de végül születésemkor még is megszerettél és megtartottál. Nem tudom, mit láttál régen apában, de egy ideig vele laktál, végül aztán az erőszakossága marasztalt mellette és a szégyen érzet. Mikor az én helyzetem kezdett rosszá válni miatta, az érdekemben feljelentetted őt és segítettél a rendőrségnek elkapni, minek után tanúvédelem alá kerültünk. Sokat utaztunk, míg nem a Green Bay öbölben munkát ajánlottak neked  A Cégnél és te elfogadtad. Azóta fanatikusukká váltál, időd nagy részét inkább a munkáddal megy el, s a tanulmányaimban a biológiát tartod a legfontosabbnak, hogy majd én is olyan tudós lehessek, mint te. Persze bármilyen áldozatot betudnál vállalni a cégnél, mert az emberiséget és a fejlődést, kutatást nagyobbra tartod mindennél.


Név:
Rád bízom
Szül. hely, idő:

Rád bízom

Kor:

Elég idős, hogy legyen egy gyereked

Avatar:

Aki csak tetszik!

Csoport:

Tudós





A vadász
Kapcsolat


Te vagy az a férfi, akit a megkeresésünkre küldtek. Neked kell elkapni anyámat, megölni őt és elrabolni, vagy megölni engem, hogy aztán az apámnak leszállíthass minket/engem, amint kiszabadul. Civilnek, vagy turistának álcázod magad, de a rengeteg személyiség váltás miatt csak a régi nevünket tudod, azon tudsz csak egyenlőre elindulni, s nyomoznod kell utánunk. Persze a pénz beszél, kutya ugat, s még a rendőröknél is vannak lyukak, amik készséggel beszélnek neked Green Bayről, megfelelő pénz fejében. Ott aztán már csak megtalálni kell minket.


Név:
Rád bízom
Szül. hely, idő:

Rád bízom

Kor:

Rád bízom

Avatar:

Rád bízom

Csoport:

Civil vagy Turista


Elizabeth Foley
Elizabeth Foley

Hozzászólások száma :
11

Join date :
2015. Aug. 02.

Tartózkodási hely :
Green Bay

Foglalkozás/hobbi :
Magán tanuló


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Vendég Hétf. Aug. 03, 2015 12:21 pm

Mia ____
Kapcsolat


Szerettelek, jobban, mint eddig bárkit és a kezed is meg akartam kérni, középiskolai szerelem ide vagy oda. Igen, múltidős a dolog, mert te és az én bátyám, aki nálunk időzött összefeküdtetek. Gondolom azt hittétek nem jövök rá, vagy elnézem a dolgot, nem tudom, de kiderült a dolog én pedig ultimátumot adtam nektek. Egy hónapot kaptatok, hogy kiköltözzetek, míg én nyaralok, és próbálom összeszedni magamat.
Nem tudom, hogy együtt vagy-e a bátyámmal, vagy csak egy kaland volt, hirtelen lobbant vágy, azt sem tudom, hogy kicuccoltatok vagy sem, de nem is érdekel. Túl fogom tenni magam rajtad, vagyis nagyon ezt akarom. Hogy sikerül-e vagy sem, azt még nem tudom.

A kapcsolatról ennyit szeretnék megkötni, jelleme és az, hogy miért csalra meg Briant eljesen szabad, családi háttere is. A Mia, mint keresztnév szeretném ha maradna  de második neve is lehet, csak mert az et-ben így emlegettem a hölgyet. A két pb csak ötlet a közös gifek miatt, de nembragaszkodom hozzá, és még azt is szabadon hagyom, hogy mit keres itt ezen a csodás szigeten. Hogy megbocsátás lesz-e az kérdéses, de ettől függetlenül nagyon várom a hölgyet *-*


Név:
Mia
Szül. hely, idő:

xxxx. xx. xx.

Kor:

19-22

Avatar:

crystal reed / arden cho

Csoport:

turista


avatar
Vendég


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Daniel ...

Témanyitás by Katie Sullivan Kedd Aug. 04, 2015 2:56 pm

Daniel ...
Kapcsolat

Mikor engem a saját kutató apám az alanyok táborába taszított, te már évek óta ott raboskodtál. Hamar rájöttek a kísérletezés alatt, hogy veszélyes, nehezen kontrollálható erő birtokába jutottam, ezért összezártak veled: Mi ketten voltunk a csapat legveszélyesebb, legnehezebben irányítható duója; és utáltuk is egymást. Majd egy éven keresztül fújtunk a másikra, néha egymásra sem voltunk hajlandóak nézni. Nem azért, mert annyira különböznénk, sok minden hasonlítunk. Csak mindketten gyűlöltük a tényt, hogy itt kell lennünk, fogva tartanak minket a saját akaratunkon kívül és úgy bánnak velünk, akár az állatokkal. Emlékszem egy alkalommal nagyon megelégelted a bánásmódot és nekirontottál a kutató orvosnak, mikor az valamit be akart adni neked. Rettenetesen elvertek, talán sokkolót is használtak rajtad, aztán visszadobtak a szobánkba, akár egy kivert kutyát. A gyűlöletem akkor az egész kócerájra összpontosult, minden egyszerre, ezért segítettem neked. Bár eleinte nem akartad hagyni, ápolni kezdtelek és később megenyhültünk egymás iránt. Elkezdtünk beszélgetni, hamar közel is kerültünk egymáshoz. További éveket töltöttünk egymás mellett, egy szobában, mára pedig elsöprő szerelem és elválaszthatatlanul mély kötelék lett kettőnk között. Nagyon nehezen döntötted le a saját magamat védelmező falakat, de amint megláttad, hogy van miért, megállíthatatlan voltál. Tied a szívem és a lelkem.
A Zachary vezette első szökési kísérlet csapatában voltunk és minden tökéletesen a terv szerint ment. Aztán hirtelen hatalmas lett a felfordulás, mindenki sikított és kiabált, elkeveredtünk egymástól, Zach maga meg is sérült, de végül kijutottunk... nélküled. Vissza akartam menni érted, de a csapat nem hagyta, mert kimerült, gyenge és sérült voltam. Nem tudom, mi lett veled, de nem adom fel, meg foglak találni, ha nem találsz meg előbb te engem.

(A vezetéknevet az alkotóra bízom, de a keresztnév és az alany kötött, azokhoz ragaszkodom. Az előtörténet is az alkotóra van bízva, illetve az is, hogy szeretné kijátszani a karaktert. Alakulhat úgy, hogy Daniel hátra maradt és továbbra is alanyként be van zárva. Jobban örülnék, ha valahol menekültként kószálna esetleg egy másik csapattal, vagy sérülten lábadozva értő kezek alatt, mert így hamarabb össze tudnak futni és ugye a közös játék a lényeg. Lehet egymás nyakába borulás, vagy lehet Daniel dühös is azért, mert hátra lett hagyva és elárulva érzi magát. Jellemet nem szabnám meg, de határozott és erős férfiről beszélünk.)


Név:
Daniel ...
Szül. hely, idő:

Rád bízom

Kor:

32-35

Avatar:

Andy Whitfield

Csoport:

Alanyok/Menekültek


Katie Sullivan
Katie Sullivan

Hozzászólások száma :
11

Join date :
2015. Aug. 03.

Age :
35

Tartózkodási hely :
Green Bay

Foglalkozás/hobbi :
Menekülés


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Vendég Csüt. Aug. 06, 2015 11:51 pm

Pandora Lighton
Kapcsolat


Génkutatásból doktorált, egy igazi zsenigyerek volt fiatal korában. Előmenetelét kizárólag a jó szíve gátolja meg. Képtelen másoknak ártani. Ha nem volna ilyen ragyogó elme, s édesanyja nem a Gencorpnál dolgozna, aligha jutott volna be. De a protekció sok mindenre képes, így végül Dr. Zharkov csapatában kötött ki a hölgy. Kedves, ártatlan és mindenkiben csak a jót látja. Főnökében is, ezért képes felnézni rá. Szinte rajong a férfiért, követi minden szavát, még csak nem is sejti, hogy az úriember álarca alatt egy szörnyeteg bújik meg. Persze ő soha sem kezdene ki nyíltan senkivel sem. Talán nem is tudja, hogy kell azt. Nincs is rá szüksége, hisz kislányos bájával az ujja köré csavarja a férfiakat. Nincs olyan hímnemű, akiből ne váltaná ki a védelmező ösztönt. De amint a mellékelt ábra mutatja, Pandora igazán naiv, s hajlamos rosszul választani. Szerencsére, nincs egyedül ezen a kopár helyen. Gyermekkora óta legjobb barátnője  Thea Weaver -Stronger, aki szintén kutatóként tengeti életét. Egymással karöltve igyekeznek elboldogulni a farkasok világában. Kérdés, hogy sikerül-e nekik a happy end? A jó barát megvan, a jó főnök szintén, de nem ártana más férfi után nézni, hisz Dr. Zharkovnál nem igen akad rosszabb választás.

(A név és az avatár cserélhető! A kapcsolatok adottak! Thea legjobb barátnője és Zivon asszisztense a hölgy. Románc nem volt, nem is lesz köztünk. Kizárólag szakmai a kapcsolatunk. Főnöke iránti "rajongása" közben, természetesen a szerelmi élete belátása szerint alakulhat. Remélem megtalálja majd a saját hercegét, aki illik arany szívéhez. A múlt és minden egyéb a megalkotóra bízva. Ha megérkeztél, dobj meg egy pm-el! Thea és én is várunk! )



Név:
Pandora Lighton  
Szül. hely, idő:

Green Bay, 1991

Kor:

24

Avatar:

Phoebe Tonkin

Csoport:

Kutatók


avatar
Vendég


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Vendég Vas. Aug. 09, 2015 5:30 pm

Daniel ...
Kapcsolat
Elégé érdekes a mi kettőnk kapcsolata. Igazából én vagyok a te példaképed. Szeretnél te is ennyi rejtélyt megoldani, mint én és közben szeretnéd, ha minden lányt megkaphatnál. Gyakran arra kelek, hogy az ablakomban ülve figyelsz és egész nap a kis jegyzettömbödbe jegyzetelsz minden félét. Igazából kedvellek és nagyon hízelgő, hogy ezt csinálod, de sokszor elküldelek. Néha megesik rajtad a szívem és beveszlek egy-két rejtélymegoldásba. Nagyon szeretlek és igazából olyan vagy nekem, mint az öcsém, de ezt egy darabig biztos nem fogod hallani tőlem. Nagyjából ennyi a kapcsolatunk és akkor még rólad is megadnék pár dolgot. A személyiségébe nem nagyon akarok beleszólni, de a családi háttérből megadok pár apróságot. Szóval te egyedül élsz. Hogy miért is? A családoddal történt valami. Két lehetőség lehet...elmentek dolgozni a céghez és téged nem akartak vinni vagy elrabolták őket és alanyok lettek. Ez az egy, amit megadok még mert ezzel vannak terveim a jövőben Very Happy Nagyon várlak, szóval ha megérkeztél írj Very Happy  


Név:
Daniel ....
Szül. hely, idő:

Green Bay, 1998-1999

Kor:

16-17

Avatar:

Mason Dye, de ha mást akarsz nem szólok bele

Csoport:

Civil később lehet alany Very Happy





Szabadon választható
Kapcsolat
Nekem te nem jelentettél semmi, csak egy jó éjszakát, de én neked ettől sokkal többet. Senki nem foglalkozik azzal az 1%-al és ki gondolta volna, hogy pont ez az 1% miatt esel teherbe. Én nem tudok róla, de biztos, hogy tőlem estél teherbe. Te ezért gyűlölsz engem, hisz tönkretettem az életed...legalábbis szerinted. Azóta az eset óta nem beszéltünk, sőt a nevedre sem emlékszem. Azt, hogy mi lett a fiunk sorsa azt döntsd el te, nekem mindegy hogy örökbe adtad vagy megtartottad vagy bármi Very Happy Nem szeretnélek nagyon korlátozni, szóval nagyjából ennyi lenne Very Happy A pb is szabadon választható Very Happy


Név:
szabadon választható
Szül. hely, idő:

Green Bay, ?????(lusta voltam kiszámolni

Kor:

18-19-20

Avatar:

Shelley Henning

Csoport:

tisztogató





Maxwell Akárkicsoda
Kapcsolat
Te vagy a legjobb haverom. Születésem óta ismerlek, hisz a szomszédom vagy. Mindenhova együtt mentünk és mindent együtt csináltunk. Sosem múlt el köztünk a legjobb barátság, bár voltak vitáink (kinek nem?), de mindig megoldódtak. Sose titkoltam előled semmit és úgy tudom te sem előlem. Mindig elmesélem neked a bulis és a lepedőakrobatikás történteimet, ahogyan te is nekem. Elég sok mindenben hasonlítunk. Én még az űrlényes dolgokat is megosztottam veled. Sajnos neked vannak titkaid, amiket elmondanál nekem, ha lehetne, de nem teheted. A Gencorpnál vagy kutató, hisz te is okos vagy, mint én. Én azt hiszem, hogy gyógyszereket készítesz vagy valami ilyesmi, de más dolgokat teszel. Látod, hogy az idegenes rejtéllyel, hogy kínlódok és te tudod, is hogy teljesen rossz irányba megyek, de nem tehetsz semmit, hisz ki tudja mit tennének veled. Néha, ha nagyon közel kerülök a megoldáshoz szabotálsz, de mindig észrevehetetlenül. Teljesen megbízok benned és te is bennem. Te is a legjobb haverodnak tartasz, de ezt a titkod sose tudhatom meg...a kettőnk érdekében. Ennyit adnék meg, a többit az alkotóra bízom Very Happy


Név:
Maxwell Akárkicsoda
Szül. hely, idő:

Green Bay, ?????

Kor:

18-19-20-21-22 Very Happy

Avatar:

Cody Christian

Csoport:

Kutató


avatar
Vendég


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Vendég Pént. Aug. 14, 2015 1:12 pm

Hilda és Anita Prescott
Kapcsolat


Röviden és velősen a lányaim vagytok akiket egyedül nevelek, mert a születésetek napján az édesanyátok meghalt. Gondolom azt is meg kellene említenem, hogy mennyire féltem a felelősségtől, de amikor megláttalak titeket megenyhült a szívem és úgy döntöttem nem doblak el magamtól titeket.

Hilda: Egy picit harcias vagy, ahogy a neved is mutatja. Harcolsz a saját igazodért, már most ilyen kicsin és addig nem nyugszol amíg meg nem kapod amit szeretnél. Igazán életrevaló vagy, pörögsz és mindenbe belerángatod a testvéredet Anita-t. Szeretsz utazni, a pillecukrot, a narancslét és azt a rengeteg édes dolgot amit bevásárlás közben meglátsz s, addig ugrálsz amíg meg nem kapod. Beszédesebb vagy, ha meg kellene különböztetnem titeket egymástól akkor azt mondanám, hogy te vagy a bogaras lány, aki nem fél semmilyen csúszómászótól sem, mert egyből a kezébe veszi és játszani kezd vele. Már előre érzem, hogy te igazi lázadó leszel.

Anita: Csendes vagy, ez tetszik. Mindig is te voltál az akivel kevesebb volt a baj, nem nyafogtál annyit, mint a testvéred. Különben utazgatni te is éppen úgy szeretsz, mint Hilda. Ha ő volt a bogaras lány akkor gondolom neked nem kell annak lenned és te vagy az a tipikus kis hercegnő jelenség. Nem azt mondom, hogy álomvilágban élsz, de már most megtudom mondani mennyivel hiszékenyebb leszel a testvérednél. Ez persze nem rossz, mert ha tényleg együtt vagytok és kiálltok egymásért akkor ez a hátrányod kompenzálódik a testvéred akaratos jellemével szemben és hát kiegészítitek egymást. Te nem vagy túlzottan akaratos, inkább kihízelged szépen és csendesen azt amire éppen szükséged van. Mintha a véredben volna, hogy nyugodtan s, szépen sokkal hamarabb eltudod érni a céljaidat. Még ha azok éppenséggel a legújabb Barbie baba körül is forognak éppen.


Név:
Hilda és Anita Prescott
Szül. hely, idő:

St. Luis, 2008. szept. 26. mondjuk

Kor:

6/7

Avatar:

Mia Talerico

Csoport:

Turista


avatar
Vendég


Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek Empty Re: Keresett karakterek

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.